.

.

New
За Кадилак XT5 2017 2018 Нерѓосувачки Челик Повеќе Модни Задниот Браник Вратата Sill Заштитник Плоча Рамка Покрие Трим 1 Парче

За Кадилак XT5 2017 2018 Нерѓосувачки Челик Повеќе Модни Задниот Браник Вратата Sill Заштитник Плоча Рамка Покрие Трим 1

DEN 2151.00
DEN 2472.00

Стока
Достапно.

Тие се нови и во добра состојба кога се испраќаат до нашите клиенти. Само нас контакт со користење на копчето " Контактирајте со Продавачот ". Сите производот ќе имаат на следење на број, можете да traking со себе. НЕ остави негативни повратни информации, без прво комуникација со нас. Тоа е меѓународен shpping, некаде парцела имаат проблем на патот или на Царинската управа. Сите производи се квалитетни проверени. Предаден од страна на воздух пошта која вообичаено трае 15-28 работни дена за пристигнување. Ние го цениме вашиот Postive Повратни информации, и ќе го стори истото за возврат. Се врати превозот мора да се плати од страна на купувачот. Сите погоре не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување, благодарение ) Точка Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : не ' Рѓосувачки Челик се вклучени : 1 Парче Инсталиран од страна на 3 M лента. Задоволството на клиентите е наш врвен цел. Ако не можеше да се добие во време, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме! За време на испорака 1, Нашиот систем ќе ви ги понудиме некои превозот начин за избор, кога ќе се направи нарачка. За Даночни Увозни давачки,даноци и давачки кои се купувачот одговорност. За Повратни информации Кога сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни 5 ѕвезда повратни информации.

Детали

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Година:
За Кадилак XT5 2016 2017 2018
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
lapetus
Име На Модел:
За Кадилак XT5 Модел Само
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Свеж

Избор на клиенти