.

.

New
За BMW X6 F16 Внатрешни работи, Автомобил Вратата на Говорникот Декоративен Поклопец Трим 2015 6pcs

За BMW X6 F16 Внатрешни работи, Автомобил Вратата на Говорникот Декоративен Поклопец Трим 2015 6pcs

DEN 1382.00
DEN 1626.24

Стока
Достапно.


Внатрешни работи Автомобил Вратата на Говорникот Декоративен Поклопец Трим 6pcs За BMW X6 F16 2015
За BMW X6 F16 2015
Пред поставување на цел, ве молиме потврдете го овој производ е погоден за вашиот автомобил,ви благодариме !! Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : Направен Од Високо П uality Нерѓосувачки челик
Боја : Исто Како Слики
Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет. Лесна Инсталација ,3 M автомобилската селотејп е во прилог.

Детали

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
hotrimworld
Име На Модел:
За BMW X6 F16
Објектот Ширина:
0inch
Година:
До 2015
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Тежина:
0.5kg
Земја на потекло:
Кина
Свеж

Избор на клиенти