.

.

New
Комплет 6pcs Автомобил внатрешни работи на воздух пропустливи декоративни трим рамка автомобил стил Случај за KIA Sportage Р 2011-2017 Автомобил Accessorie

Комплет 6pcs Автомобил внатрешни работи на воздух пропустливи декоративни трим рамка автомобил стил Случај за KIA Sportage Р

DEN 1179.00
DEN 1295.52

Стока
Достапно.

Инсталација Настава : Се двострано лепливи ленти на својот грб му овозможува да биде вметнат директно .Внимание : 1). Кога имате било какви прашања или прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние ќе ви одговори што наскоро. Лесна инсталација, Без алатки потребни. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со најдобри услуги на клиентите.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Други земји : не ја прими стоката во рок од 60 работни дена, целосно враќање на средствата.Руски купувачот се Обрне Внимание : ве Молиме понуда на примачот име и презиме во ред.Спецификации : Компатибилен : Костим За KIA Sportage Р 2011-2017 Pls се Провери вашиот автомобил ВОЗДУХОТ се ПРОПУСТЛИВИ Стил Внимателно пред Купување на Состојба : Врвен квалитет и 100% Сосема Нов(Никогаш не Се Користат или се Инсталирани) *Трета страна производ,не се оригинални! Боја : види слика Пакет : Без продажба на Мало Кутија Материјал : Високо квалитетен не ' Рѓосувачки Челик Пакет вклучуваат : 6pcs/set 2. ако не сакате да се Следат конвенциите,ве молиме не плаќаат за цел, и ние не добредојдовте било каков спор во врска со превозот . Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига.Ако се чувствувате discontented и вашиот објаснување е разумна, ние'll испраќање на предмети или refundment. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на Aliexpress!
. (Можете да контактирате со нас за да го продолжи времето на Купување Заштита за да се гарантира парцела) If you don 't вака, и ве молиме да не' t купување на нашите производи. Ве молиме don 't спор се поднесува во рок од време нашето ветување. Грешки може да постојат од страна на прирачник за мерење.Затоа,Вашите Повратни информации е навистина важно за нас, ве Молиме да ни остават позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу ! 2.

Детали

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Висина:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
Emaicoca
Година:
11-17
Име На Модел:
SP2CFK6
Објектот Тежина:
0.15kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Свеж

Избор на клиенти