.

.

New
2 парчиња Автомобил Хром Воланот Панел Вметнете го Намали ABS Покритие Мет Рамка Декорација За 2015 Година Hyundai Tucson Автомобил Стил

2 парчиња Автомобил Хром Воланот Панел Вметнете го Намали ABS Покритие Мет Рамка Декорација За 2015 Година Hyundai Tucson

DEN 428.00
DEN 450.72

Стока
Достапно.

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние внимателно ја испита вратени предмети по приемот пред издавање на размена.
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Модел варира, ние не може да гарантира fitment ако не ги проверите.
Не се враќа ќе бидат прифатени ако оригинално пакување е оштетена и/или исчезнати додатоци. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние само брод да се потврди цел адреси. Тоа мора да биде иста како на сликата. Откине налепница и се држи. Нарачки ќе бидат обработени во време по плаќање на проверка. Ве молиме споредете обликот внимателно.
100% Сосема нов и Добар квалитет
Материјал : Изработени Од квалитетна ABS пластика
Боја : Како на слики
Строги Фабрика КК тест ,со Висок Квалитет загарантирана
Инсталација :
Лесно се инсталира и да Нема измена е потребно,3 M лента е во задниот дел.
Ние не сме одговорни за било какви загуби во е-mail додека се враќаат врати стока.
Посебни услови :
За замена, стока, мора да се врати во рок од приемот на 30 дена во оригинално пакување.
Тоа е вашиот (како купувачот) одговорност да се обезбеди да ги купите на правото делови и знаат компатибилен ризик/менување напор/како да го инсталирате.Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се
купувачот одговорност.
Сите продажни се конечни, освен ако не се најде да бидат оштетени или неисправни.
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.

Детали

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Материјал Тип:
ABS
Година:
2015 2016 година
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
0.1kg
Име На Модел:
Управувачот Панел Вметнете Го Намали Маска
Објектот Висина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Свеж

Избор на клиенти