.

.

New
За LEXUS RX 2017 ABS Мат Предната Конзола Климатизација Штекер Воздухот се Пропустливи Трим Stylings Внатрешни работи Калапи Налепници 7pcs

За LEXUS RX 2017 ABS Мат Предната Конзола Климатизација Штекер Воздухот се Пропустливи Трим Stylings Внатрешни работи Калапи

DEN 2312.00
DEN 3167.52

Стока
Достапно.


Ние можеме да брод на светот
Објектот Ќе Биде Предаден во Рок од 3 работни дена штом вашата Исплата Потврди.
Инсталација метод :
Чекор 1 : ве молиме чистење на место со 50% алкохол за да бидете сигурни дека нема прашина.
"ЕМС експрес" : обично 7 дена - 15 дена ќе пристигнат на вашата адреса. Вклучува : 7pcs/сет за автомобил.
Напомена :
Сите наши производи не се погодни за автомобил, кој е варијанта верзија.
Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци)
Компатибилен Автомобили : За LEXUS RX 2016 2017
Опис :
Состојба : 100% Сосема нов.
Следење на број ќе се обезбедува,On-line следење е на располагање во тоа?3-5 дена по превозот. 3 M автомобилската селотејп е во прилог .
"Хонгконг пост воздух mail" : Колет, генерално, ќе биде во рок од 15 дена - 35 дена да пристигнат на вашата адреса.Па ве Молиме оставете ги вашите име и презиме? при купување на стоката. Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет.
Чекор 2 : се отстрани 3m лепак во грбот;
Чекор 3 : се загрее 3m лепак со топол воздух пиштол;(совет за ставање на со обезбедени 3m лента е да се загрее на рачките и ги опфаќа ова го прави на лепак на лента повеќе леплива и тие ќе останат за секогаш!)
Чекор 4 : инсталирање на производи во право место ,Не на перење на вашиот автомобил во 48hours. Бидејќи поштата или обичаите, што предизвикува одлагање парцела парцела, понекогаш по 25 дена да пристигнат на вашата адреса, или дури и еден месец подоцна парцела за да стигнат до вашата адреса.

Детали

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Должина:
20cm
Објектот Висина:
0.1cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
canmazon
Објектот Тежина:
0.5kg
Име На Модел:
118691
Година:
2016 2017
Материјал Тип:
abs matte
Објектот Ширина:
20cm
Свеж

Избор на клиенти