.

.

New
4PCS Црна ABS Автомобил Вратата Sill Scuff Плоча Заштитник Guard Намали за Jeep Wrangler 4 Врати 2007-2017 Автомобил Стил

4PCS Црна ABS Автомобил Вратата Sill Scuff Плоча Заштитник Guard Намали за Jeep Wrangler 4 Врати 2007-2017 Автомобил Стил

DEN 1872.00
DEN 2339.52

Стока
Достапно.

Доколку ставката што не работат правилно во рамките на гаранцијата време, ќе може да се врати за замена, и се плати за враќање превозот цена (со препорачана пост воздухопловната). Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување ! Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас , ви благодариме ! Превозот :
Вашето купување предмети генерално се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена по приемот на плаќање. Се врати превозот цена и сите поврзани трошоци се платени од страна на вас, ќе се направи целосна реконструкција на оригиналниот цел износ.
Пред да се врати превозот, контактирајте со нас за враќање адреса.
Покрај тоа, ве молиме имајте во предвид ако се врати превозот е предизвикана од погрешното купување, оригинални превозот цена и такса за ракување се неповратни.
Ние генерално ја испорача вашата нарачка предмети зависи од избраниот превозот метод. Ако се врати ставки се примени нецелосни или оштетен, дополнителни трошоци ќе бидат одземени од наплата.
Повратни информации
Вашиот позитивен фидбек е дел од нашиот успешен бизнис.
12-месечна гаранција против производствени дефекти од вашиот приемот датум. Ние го цениме вашиот искрен фидбек, ако нешто не оди добро, ве молиме контактирајте со нас за решение, наместо оценка ни негативни во брзање. Гаранција & Се Враќа
Секој објект е целосно тестирани пред пратката, ние никогаш нема да испрати погрешна ставки за да се избегне наплата или враќање превозот.

Детали

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Материјал Тип:
ABS
Година:
за Jeep Wrangler 4 Врати 2007-2017
Бренд Име:
KUJOOY
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Висина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Должина:
0inch
Свеж

Избор на клиенти