.

.

New
Нерѓосувачки Челик Внатрешни Работи Задниот Браник Заштитник Sill Плоча Поклопецот На Багажникот Guard Пропадна Намали За Jeep Compass 2017+ Автомобил Стил

Нерѓосувачки Челик Внатрешни Работи Задниот Браник Заштитник Sill Плоча Поклопецот На Багажникот Guard Пропадна Намали За Jeep

DEN 3648.00
DEN 4559.52

Стока
Достапно.

Лесен за инсталација и Нема измена е потребно.
Покрај тоа, ве молиме имајте во предвид ако се врати превозот е предизвикана од погрешното купување, оригинални превозот цена и такса за ракување се неповратни.
Сите увозни даноци/давачки(ако има) треба да се плати од страна вас.
12-месечна гаранција против производствени дефекти од вашиот приемот датум. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување ! Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас , ви благодариме ! Превозот : Вашето купување предмети генерално се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена по приемот на плаќање.
Пред да се врати превозот, контактирајте со нас за враќање адреса. Се врати превозот цена и сите поврзани трошоци се платени од страна на вас, ќе се направи целосна реконструкција на оригиналниот цел износ. Ние го цениме вашиот искрен фидбек, ако нешто не оди добро, ве молиме контактирајте со нас за решение, наместо оценка ни негативни во брзање. Вклучува : 1pcs/set. Пакет се вклучени : Нерѓосувачки Челик Внатрешни работи Задниот Браник Заштитник Sill Плоча Поклопецот на Багажникот Guard Пропадна Намали За Jeep Compass 2017+ Автомобил Стил Како што знаеме, автомобил верзии има некои разлики во различни земји.
Ако не сте целосно задоволни со купување на објектот за било која причина, можете да го вратите во рок од 30 дена по приемот.

Детали

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Година:
За Jeep Compass 2017+
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
KUJOOY
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Висина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Тежина:
1.5kg
Објектот Должина:
0inch
Свеж

Избор на клиенти