.

.

New
За Volvo XC60 V40 V60 S60 S80 од не ' Рѓосувачки Челик Вклучите Светлата Декоративни Ламби Панел Покрие Трим 1pcs

За Volvo XC60 V40 V60 S60 S80 од не ' Рѓосувачки Челик Вклучите Светлата Декоративни Ламби Панел Покрие Трим 1pcs

DEN 689.00
DEN 810.24

Стока
Достапно.

Одговара За Volvo XC60 V40 V60 S60 S80 левата рака диск модел само , ( Како што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување, благодарение ) Состојба : 100% Сосема Нов Вклучени : 1 buc Материјал : не ' рѓосувачки челик Инсталиран од страна на 3 M лента, 3m лента на грбот. ве молиме инсталирајте ја внимателно. 3m лента : За инсталација, што треба да се користи коса посува да се загрее 3 M лента. По топлина тоа, ќе повеќе лесно да се инсталира и повеќе стабилност.

Детали

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Име На Модел:
12
Година:
2011 -2015
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
yimaautotrims
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Свеж

Избор на клиенти