.

.

New
Пар Хром ABS е Радио за Автомобил Табла GPS Рамка Панел Воздух Излезот Покрие Трим Налепници За Jeep Compass+ 2017 Внатрешни работи, Автомобил Стил

Пар Хром ABS е Радио за Автомобил Табла GPS Рамка Панел Воздух Излезот Покрие Трим Налепници За Jeep Compass+ 2017 Внатрешни

DEN 768.00
DEN 959.52

Стока
Достапно.


Ние генерално ја испорача вашата нарачка предмети зависи од избраниот превозот метод.
Поддршка
Ако имате било истрага или треба било каква помош, се чувствуваат слободни да не контактирате преку "Разговор во Живо" на онлајн messenger, или пишете ни на пораки кога "Разговор во Живо" не е достапен, ќе се одговори во рок од 24 часа (во работни денови). Гаранција & Се Враќа
Секој објект е целосно тестирани пред пратката, ние никогаш нема да испрати погрешна ставки за да се избегне наплата или враќање превозот. Пакет се вклучени : Пар Хром ABS е Радио за Автомобил Табла GPS Рамка Панел Воздух Излезот Покрие Трим Налепници За Jeep Compass+ 2017 Внатрешни работи, Автомобил Стил Како што знаеме, автомобил верзии има некои разлики во различни земји. Ние го цениме вашиот искрен фидбек, ако нешто не оди добро, ве молиме контактирајте со нас за решение, наместо оценка ни негативни во брзање. Па ако не сте сигурни за кој објект да се купи, се чувствуваат слободни да контакт. Се врати превозот цена и сите поврзани трошоци се платени од страна на вас, ќе се направи целосна реконструкција на оригиналниот цел износ. Боја : боја е иста како во сликите.
12-месечна гаранција против производствени дефекти од вашиот приемот датум. Ако се врати ставки се примени нецелосни или оштетен, дополнителни трошоци ќе бидат одземени од наплата.
Повратни информации
Вашиот позитивен фидбек е дел од нашиот успешен бизнис.

Детали

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Година:
За Jeep Compass 2017+
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
KUJOOY
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Свеж

Избор на клиенти