.

.

New
Хром Мет Перница потпирачи за глава се Прилагоди Копчето покрие Скратува 4pcs за Мерцедес Бенц E Класа W213 2017

Хром Мет Перница потпирачи за глава се Прилагоди Копчето покрие Скратува 4pcs за Мерцедес Бенц E Класа W213 2017

DEN 1008.00
DEN 1200.00

Стока
Достапно.


2 Пакети кои се испраќаат во рок од 3-5 дена и се со следење на број на интернет. Благодарение толку многу.
4 Јапонија Кореја, Сингапур Русија : Околу 5 до 20 работни дена.
Превозот И Предавање :
1 Ние брод на Светот. Ние ќе ви одговори во рок од 24-48 бизнис часа. состојба.
7 Ние ќе ги провери објект внимателно и стави заштитник во пакет пред превозот. Се надевам дека таа доаѓа во добра состојба.
3 Соединетите американски Држави, Обединетото Кралство, Австралија и Канада : 7-16 работни дена од e Packet од Кина, Воздухопловната, EMS или други начини.
Забелешка : ве Молиме да користите бришејќи алкохол за чистење на површината и да се загрее 3 M ленти пред инсталацијата . Ако постои било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас преку alibaba порака.
Политика На Враќање И Повратни Информации :
Ние прифаќаме враќање, реконструкција или размена во рок од 15 дена по купувачот примените оштетени, неточни или неисправни објект.
5 Бразил И Јужна Америка : Околу 20-50 Дена.
Услуги На Клиентите :
Тоа е нашата цел да се направи да се чувствувате среќни да прават бизнис со нас. Ве молиме контактирајте со нас преку e Bay порака за да ги реши сите проблеми, Ние ќе ви одговори во рок од 2 работни дена. Ве молиме да НЕ ја напушти која и Неутрални или Негативни повратни информации, ве молиме Не се отворени Случај или да се Вратат барање или да ја напуштат низок рејтинг на НСД пред комуникација.

Детали

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Име На Модел:
Никој
Материјал Тип:
Никој
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Година:
Никој
Свеж

Избор на клиенти