.

.

New
4PCS Хром Сребро Внатрешни работи Вратата Говорникот Алуминиум Покрие Нето ABS Декоративна Рамка Намали За Ford F-150 F150 2015 2017

4PCS Хром Сребро Внатрешни работи Вратата Говорникот Алуминиум Покрие Нето ABS Декоративна Рамка Намали За Ford F-150 F150 2015

DEN 2544.00
DEN 2735.52

Стока
Достапно.

Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се во надлежност на превозот услуга. Ако не информира нас. Ние обезбедуваме EMS, DHL, UPS-от, ТНТ или Кина, Воздухот mail за превозот метод.ние и ветуваме на 100% висок квалитет,3 месеци Гаранција 2. Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.4 PCS Хром Сребро Внатрешни работи Вратата Говорникот Алуминиум Покрие Нето ABS Декоративна Рамка Намали За Ford F-150 F150 2015 2016 2017
1. Украсете го вашиот автомобил поставен на луксузни живописни Забелешка : ве Молиме проверете дали овој објект може да се вклопи во вашиот автомобил пред купување. Ние се придржуваат до квалитетот на животот на производи,секоја постапка на производство мора да биде строго контролирана.објектот ќе биде предаден во рок од 1~5 работни дена откако сме го примиле исплата.ако објектот е неисправен по 1months,можете исто така да испратите неисправни објект за нас. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Боја : Сребрена / Chrome 3. Ние прифаќа Pay Pal, ЗАЧУВАМ итн.Конкурентна цена,со висок квалитет и брза испорака. 100% Сосема Нов и со Висок Квалитет на 7. Пакетот Вклучува : 4 парчиња/set 6. Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат. Во ретки случаи, строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго, ве молиме да бидете трпеливи.

Детали

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Материјал Тип:
Алуминиум Легура /ABS
Објектот Висина:
0inch
Година:
2015 2016 2017
Бренд Име:
LARATH
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
047726
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0.1kg
Лесно Installtion :
3M автомобилската селотејп е прикачен
Пакет:
4Pcs Покрие Рамка Скратува
боја:
СРЕБРЕНА / ХРОМ
Тип На Објект:
За Ford F150 2015 2016 2017
Свеж

Избор на клиенти