.

.

New
Автомобил Багажникот Автоматска Надградба За Далечинска Контрола Кревање Уред Пролет за Mazda 2 3 5 6 CX5 CX7 CX9 Atenza Axela

Автомобил Багажникот Автоматска Надградба За Далечинска Контрола Кревање Уред Пролет за Mazda 2 3 5 6 CX5 CX7 CX9 Atenza Axela

DEN 326.00
DEN 346.56

Стока
Достапно.

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30days. Ве молиме НЕ се отвори спор пред да комуницира со нас. Кога испораката, ве молиме проверете до вашиот парцела пред потпишан тоа. Транзит пати може да варираат. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Објектот ќе биде прогласен на ниска вредност да им помогне на купувачите се избегне увозни давачки. Имаме голем број на високо-квалитетни Злато Продажба на услуги на клиентите ќе се вратам на вас во 24 часа, тие ќе ви даде повеќето професионални повратни информации. За да се заштитат и на купувачи и продавачи, тоа може да трае 24 часа, за Ali Express да се потврди плаќањето. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Нарачки ќе биде предаден во рамките на обработка дена по плаќање на проверка. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Се Врати И Враќање :
1. Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од 7days. Ние работиме напорно за да ги исполни вашите барања. Тоа се смета да се користи и НИЕ НЕ ЌЕ ИЗДАНИЕ ШТО НАПЛАТА ИЛИ RLACEMENT. Но, ако имате било каков проблем при примање на пратката, ве молиме контактирајте не преку порака или Трговија со Датот. Ние само брод да се потврди цел адреса. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Детали

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Материјал Тип:
Легура
Бренд Име:
BOASE
Име На Модел:
ДС-22
Објектот Висина:
2cm
Објектот Тежина:
150g
Објектот Должина:
16cm
Година:
2016 година
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Ширина:
3.4cm
Свеж

Избор на клиенти