.

.

New
4PCS се справи со трим гарнитури конвертира автомобил додатоци за автомобил-стил, авто одговара за Ауди А3 hatchback седан 2013- автомобили

4PCS се справи со трим гарнитури конвертира автомобил додатоци за автомобил-стил, авто одговара за Ауди А3 hatchback седан 2013-

DEN 816.00
DEN 959.52

Стока
Достапно.


Опис :
1 : Item Fitment : За Ауди А3 2013-2016 hatchback седан
2 : Место на Потекло : guangdong гуангжу, Кина (Копно)
3 : Состојба : 100% Сосема нов
4 : Материјал : Високо Квалитетен не ' рѓосувачки челик
5 : бројот на : МНОГУ
6 : Добар квалитет и се извезува во целиот свет.Направен во една ISO9001 Фабрика,добар квалитет и се извезува во целиот свет
7 : Лесно installtion,3 M автомобилската селотејп е прикачен
Напомена :
Сите наши производи не се погодни за автомобил, кој е варијанта верзија. Ако вашиот автомобил е варијанта верзија , ве молиме контактирајте со продавачот пред да го купат она што ние го испрати е исто како слика покажува, ве молиме потврдете го со фотографирање пред да конкурираат на објектот
.
Инсталација метод :
Step1 : ве молиме чистење на место со 70% алкохол за да бидете сигурни дека нема прашина.
Step2 : отстрани 3m лепак во грбот;
Step3 : топлина на 3m лепак со топол воздух пиштол;(совет за ставање на со обезбедени 3m лента е да се загрее на рачките и ги опфаќа ова го прави на лепак на лента повеќе леплива и тие ќе останат за секогаш!)
Чекор 4 : инсталирање на производи во право место ,Не на перење на вашиот автомобил во 48hours.

Детали

Бренд Име:
ALUXLWXR
Година:
2013-2016
Име На Модел:
251
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
2inch
Објектот Висина:
3inch
Објектот Тежина:
0.35kg
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Свеж

Избор на клиенти