.

.

New
За Nissan Teana / Altima 2017 Хром ABS Мат Внатрешна Центар Столбови На Калапи Покрие Скратува Авто Делови Додатоци 2pcs/set

За Nissan Teana / Altima 2017 Хром ABS Мат Внатрешна Центар Столбови На Калапи Покрие Скратува Авто Делови Додатоци 2pcs/set

DEN 637.00
DEN 767.52

Стока
Достапно.

На пример,Бразил ќе брег 25-60 дена.Должината на повеќе статии,ние ќе го користиме" ЕМС експрес" за купувачот да ја испорача. Вклучува : 2 парчиња/set за 1 автомобил. Бидејќи поштата или обичаите, што предизвикува одлагање парцела парцела, понекогаш по 25 дена да пристигнат на вашата адреса, или дури и еден месец подоцна парцела за да стигнат до вашата адреса. Сепак,Ние ќе ве известиме преку електронска пошта.
"Хонгконг пост воздух mail" : Колет, генерално, ќе биде во рок од 15 дена - 35 дена да пристигнат на вашата адреса.
Ние (Kadore;LTD) ќе го користи Кина Пост Воздух Mail"или" ЕМС експрес" или"Хонгконг пост воздух mail"за купувачот за испорака на стоката.
она што ние (Kadore;LTD) испратете е исто како слика покажува, ве молиме потврдете го со фотографирање пред да конкурираат на објектот. Лесно Инсталирање,
Инсталација метод :
Чекор 1 : ве молиме чистење на место со 50% алкохол за да бидете сигурни дека нема прашина.
Понекогаш, поради поштата се справува со пакети количина се зголемува, или царинска парцела, пакет, понекогаш е одложен, содржини може да биде во 9 дена по пристигнувањето на вашата адреса.
"Кина Пост Воздух Колет" обично ќе биде во 15 дена) 25 дена
"ЕМС експрес" : обично 7 дена - 15 дена ќе пристигнат на вашата адреса.
Следење на број ќе се обезбедува,On-line следење е на располагање во тоа?3-5 дена по превозот.
Ние (Kadore;LTD) може да брод на светот
Објектот Ќе Биде генерално се Испраќаат во Рок од 3 работни дена штом вашата Исплата Потврди.

Детали

Бренд Име:
Kadore
Година:
2016 2017
Име На Модел:
119131
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
36cm
Објектот Ширина:
20cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
Хром ABS Matte
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Свеж

Избор на клиенти