.

.

New
Автомобил Стил ABS Декорација на автомобил вратата стакло подигнете го вклучите копчето Одговара За година BMW X1 4pieces/многу

Автомобил Стил ABS Декорација на автомобил вратата стакло подигнете го вклучите копчето Одговара За година BMW X1 4pieces/многу

DEN 1031.00
DEN 1185.12

Стока
Достапно.

Одговара за 2016 година Б-M-W X1 Забелешка : Оваа ставка го само костим за автомобил модел како на слика шоу. Ве молиме бидете сигурни дека оваа точка одговара за вашиот автомобил пред да го одржи редот. инаку, ние не се одговорни за тоа. Ако имате прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. ви благодариме. Чекор : 1. Бидете сигурни да се чисти и суви се инсталира локација. 2.Спореди со инсталација локација, пронајдете најдобрата локација за да се инсталира. 3.Фиксна позиција, стап од една страна. притиснете frimly бесплатни минути. 4.Ви препорачуваме да одат на професионални автомобилската убавина продавница инсталирате.

Детали

Бренд Име:
MC-CDF
Година:
2016 година
Име На Модел:
1
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0.3kg
Материјал Тип:
ABS
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Свеж

Избор на клиенти