.

.

New
Tonlinker 2 ПАРЧИЊА DIY автомобил стил Нови нерѓосувачки челик или ABS табла се пропустливи светлина кутија корица дело Налепници за Nissan murano 2015

Tonlinker 2 ПАРЧИЊА DIY автомобил стил Нови нерѓосувачки челик или ABS табла се пропустливи светлина кутија корица дело Налепници

DEN 530.00
DEN 623.52

Стока
Достапно.


Висок Квалитет Tonlinker 2 ПАРЧИЊА DIY автомобил стил Нови нерѓосувачки челик или ABS табла се пропустливи светлина кутија корица дело за Nissan 2015 murano дел додатоци
Инсталирање на овој производ да се вашиот автомобил е многу лесно , производи кои се здружени 3 M двојно двострано лента,ви Благодариме.
Внимание :
1.Ве молиме имајте во предвид на вашиот автомобил модел и година
2.Било кој друг автомобил модел ве молиме да ги споделите со нас
3.Одговара за десната рака диск
Пакет Тежина : 0.5 kg 1.2 Компјутери по собата.
2.Изработени од нерѓосувачки челик или ABS 3.тоа е одговара за Nissan 2015 murano
4.лесно да се инсталира.
5.професионален дизајн, трговија на големо за извоз.
6.3 M е очекувајте под трим,само се држи на автомобил,тоа е лесно да се инсталира.
7.1 година гаранција.

Детали

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Ширина:
20inch
Бренд Име:
tonlinker
Име На Модел:
.
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Висина:
10inch
Година:
2015 2016 година
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Должина:
30inch
Автомобил Направи:
Nissan 2015 murano
Свеж

Избор на клиенти