.

.

New
Нови НУ-820 RJ45 RJ11 BNC Тестер Голема & Нисконапонски Кабел тестер Подземен Кабел Пронаоѓач Анти-Мешање Жица Tracker

Нови НУ-820 RJ45 RJ11 BNC Тестер Голема & Нисконапонски Кабел тестер Подземен Кабел Пронаоѓач Анти-Мешање Жица Tracker

DEN 2808.00
DEN 3744.00

Стока
Достапно.


Нови НУ-820 RJ45 RJ11 BNC Тестер Голема & Нисконапонски Кабел тестер Подземен Кабел Пронаоѓач Анти-Мешање Жица Tracker
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Ние имаме во акции, цело време Ние испрати пакет од Регистарот на Воздухот mail,Сите пакети имаат следење на број Испратите без батерии. Комуникација каблирање, дома декорација систем. Тонски Генератор јачина на сигналот може да се прилагоди од (0 ~ 2м).
Се применува опсег :
1. Откривање спектар е 2м и кабел должина од 20km. Алигатор клип и грло може да се користи во исто време. Засилувач сонда x 1pcs
3. Инсталација и одржување на комунални услуги. На кабелски инсталации, висока&слаба сегашниот систем на интегрирани жици коло. Се користи за едно проводници, извртени парови, телефонски кабел и де-полни со енергија електрични инсталации
4. 5 V1 A Полначот x 1pcs
4. USB Конектор за кабел x 1pcs
5. Слушалка x 1pcs
6. Прирачник x 1pcs
7. На emitter со полнење на владата.
Функцијата опис :
1. Прирачник x 1pcs
9. На emitter со голем капацитет литиум батерија, може да се користи за полнење. Лесно е да ги пратите со целосна AC Пречки Отфрлање
4.
Технички индекси :
Додатоци :
1. Телефонски систем, компјутерска мрежа и други метални диригент полиња. Слаба батерија екранот. Лоцирање на подземни кабел правец и насока. тон трага живеат кабел со алигатор клип во AC400 V висок напон без гори опрема .
Стр roduct Опис
Главни функции :
1. Боја кутија x 1pcs

.

Детали

Бренд Име:
NOYAFA
Тип:
жица tracker
Број На Модел На:
НУ-820
Пакет:
No
Is_customized:
Yes
Број На Модел На:
НУ-820
Место на Потекло:
Шенжен.Кина
Главната функција:
Најдете жица кон со низок напон и висок напон
Длабочината На Опсег:
2m
Должина на кабел:
20KM
Напојување за примачот:
9V батерија
Напојување за предавателот:
3.7 V Литиум батерија
Гаранција:
1 година
Свеж

Избор на клиенти