.

.

New
Домот мода 17 см висок со кристално сандали Супер дебела водоотпорен транспарентен сандали рекреативни чевли

Домот мода 17 см висок со кристално сандали Супер дебела водоотпорен транспарентен сандали рекреативни чевли

DEN 2688.00
DEN 3360.00

Стока
Достапно.


1.САД Големината Не е велика БРИТАНИЈА Големина,се Споредат Пред Цел.
1. Ве молиме игнорира големина ознака на чевли јазик.Ознаката големина понекогаш може да биде поголем или помал од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески.
Answer : ___________________________ Note :
Ниту НИ Големина или ЕУ Големина големина се базира на развојот на долги нозе, па вие само треба точно да се измери долги нозе, а потоа се однесуваат на големината на табелата за да се избере правилната големина. Точно мерење на нога должина е многу важно.
2. Како можам да изберете добра големина?
Според следнава големина на табелата
а потоа следете ги соодветните нога должина : СМ - mm : Одберете ја соодветната НИ големина

Детали

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Обвивка Материјал:
PU
Бренд Име:
YIZHOULI
Чевли Тип:
Слајдовите
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Платформа Висина:
3-5cm
Број На Модел На:
G-067
Со Платформи:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Моден Елемент:
Платформа
Outsole Материјал:
Гума
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Insole Материјал:
ПВЦ
Применливи место:
надвор
Сезоната:
Пролет/Есен
Високи Потпетици:
17cm
Платформа:
7cm
Свеж

Избор на клиенти