.

.

New
Секси Мода 13cm Високи потпетици Ultrafine Cd Плус Големина Влечки 5 Инчен Ниска Цена Stripper Чевли Рачно Изработени Висока Пета Чевли

Секси Мода 13cm Високи потпетици Ultrafine Cd Плус Големина Влечки 5 Инчен Ниска Цена Stripper Чевли Рачно Изработени Висока

DEN 2285.00
DEN 3264.00

Стока
Достапно.


1.САД Големината Не е велика БРИТАНИЈА Големина,се Споредат Пред Цел.
1. Ве молиме игнорира големина ознака на чевли јазик.Ознаката големина понекогаш може да биде поголем или помал од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески.
Answer : ___________________________ Note :
Ниту НИ Големина или ЕУ Големина големина се базира на развојот на долги нозе, па вие само треба точно да се измери долги нозе, а потоа се однесуваат на големината на табелата за да се избере правилната големина. Точно мерење на нога должина е многу важно.
2. Како можам да изберете добра големина?
Според следнава големина на табелата
а потоа следете ги соодветните нога должина : СМ - mm : Одберете ја соодветната НИ големина

Детали

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Обвивка Материјал:
PU
Бренд Име:
YIZHOULI
Чевли Тип:
Слајдовите
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Платформа Висина:
0-3cm
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Со Платформи:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Моден Елемент:
Платформа
Број На Модел На:
N-020
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
ПВЦ
Применливи место:
надвор
Сезоната:
Пролет/Есен
Високи Потпетици:
13cm
Платформа:
3cm
Свеж

Избор на клиенти