.

.

New
Жените Т Мрачно Влечки Лето Рамен Флип Апостолки Т-врзани Гладијатор Сандали Жена Плажа Чевли Sandalias

Жените Т Мрачно Влечки Лето Рамен Флип Апостолки Т-врзани Гладијатор Сандали Жена Плажа Чевли Sandalias

DEN 290.00
DEN 537.60

Стока
Достапно.

Ова е референца за време на испорака. Ви благодариме за вашата добрина.
Како да се Измери Должината на Нозете
Ве молиме мерка нозете должина внимателно ,со методот на сликата подолу :
Ако вашите нозе е широк или дебели ,ве молиме изберете поголеми чевли големина. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.ако ви треба за нас да го направи тоа .5
41/40
25.5
45
9
10
45
28. Вие не треба да се отвори спорот, само треба да ни се јавите за да го решите вашиот проблем. Ве молам оставете ги СИТЕ 5 ЅВЕЗДИ Повратни информации(Детални Оценки : Опис, на Комуникација, на Превозот брзина), Ако може да остави фото и повеќе зборови со 5 ѕвезди на повратни информации, ќе им помогне на другите.
Чекор 4) мора да се врати на објект за согласи на размена или пари за враќање на средствата. Ние, исто така, служат за чевли на големо и dropshipping продавачи.5
34
2
3
35
22.5
40/39
25. Сите производи е бесплатен превозот од CN Пост Воздух Mail или Epacke(само со некои земји, како САД/велика БРИТАНИЈА)
2.
Референца За Време На Испорака
Земја
Работни Дена + Сабота + Недела
Русија
10-25
Франција
10-20
САД
5-10
Велика БРИТАНИЈА
7-10
Шпанија
15-30
Израел
15-30
Друга Европска земја
15-30
За Наплата/Ја
1.
Чекор 2) мора да се обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат
Чекор 3) Со враќање на одобрението ќе се издаде.04
9
40
6. Сигурно можеме да ги прогласи пониска вредност за да се избегнат дел на даноците, ако треба со нас да го направи тоа.

Детали

Чевли Големина:
4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Пета Тип:
Станот со
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
MOSHU
Платформа Висина:
0-3cm
Применливи место:
надвор
Insole Материјал:
ЕВА
Број На Модел На:
3465
Горниот Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Т-врзани
Сезоната:
Лето
Обвивка Материјал:
PU
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Outsole Материјал:
ЕВА
Чевли Тип:
Слајдовите
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
жените влечки:
жените влечки
чевлички за жени:
чевлички за жени
гладијатор сандали жени:
гладијатор сандали жени
жените летото сандали:
жените летото сандали
дами влечки:
дами влечки
Флип Апостолки:
жените флип апостолки
лето влечки:
лето влечки
Станот влечки:
Станот влечки
рамни сандали:
рамни сандали
Мрачно влечки:
Мрачно сандали
Свеж

Избор на клиенти