.

.

New
4 Боја Чевли Жена Летото Сандали, Влечки Секси Високи потпетици 10cm Модел Писта Транспарентен Кристал Влечки Плус големина

4 Боја Чевли Жена Летото Сандали, Влечки Секси Високи потпетици 10cm Модел Писта Транспарентен Кристал Влечки Плус големина

DEN 1231.00
DEN 1296.00

Стока
Достапно.


Детали

Чевли Големина:
4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Шаблон Тип:
Цврста
Моден Елемент:
Платформа
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Платформа Висина:
0-3cm
Горниот Материјал:
PU
Применливи место:
надвор
Број На Модел На:
V004
Сезоната:
Лето
Обвивка Материјал:
PU
Чевли Тип:
Слајдовите
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Insole Материјал:
Гума
Со Платформи:
Yes
Бренд Име:
Voesnees
Outsole Материјал:
Гума
боја:
како слика се прикажани
Пол :
Женски
Големина:
34-43
Сезоната:
Лето
Модерен елемент :
Платформа
Платформа:
0.2 cm
Потпетици Висина:
7cm или 10cm
Место на Потекло:
гуангжу, Кина (Копно)
дизајн:
Секси
Функција:
Модел писта
Свеж

Избор на клиенти