.

.

New
Автомобил Eudm Модел Приколка Кука Прстен Око Забавува за Влечење Пред Задните Алуминиум За AUDI A4 2010-2015-апарат TK-RTHLPH018

Автомобил Eudm Модел Приколка Кука Прстен Око Забавува за Влечење Пред Задните Алуминиум За AUDI A4 2010-2015-апарат TK-RTHLPH018

DEN 142.56

Стока
Достапно.


Што се купување на 100% Сосема Нов на :
Автомобил Eudm Модел Приколка Кука Прстен Око Забавува за Влечење Пред Задните Алуминиум За AUDI A4 2010-2015-апарат TK-RTHLPH018 Карактеристики :
Европската спортски трки стил.
Супер лесно & брза инсталација, само директно завртка на апликацијата.
Елоксирани заврши боја, мазна и сјајна. Професионалната инсталација се препорачува.
Боја : Црвена/Sliver/Црна/Сина/Виолетова/Златниот/зелена
Тип : кружни/триаголник
Забелешка : ве Молиме потврдете дали тоа одговара на вашето возило пред да го купат.
Ве Молиме Да Го Изберат Правото Автомобил Модел
RTHLPH001 : За Тојота Avanza Јапонија Автомобил RTHLPH015 : За BMW F
За BMW F30 F10 F11 F07 F25 F15
За BMW F30 Седан/F31 Вагон 3 Серија 2012-up
За BMW F10 F11 F07 Серија 5, 2011-до
За BMW F25 X3 2011-up
За BMW F15 Х5 2014-up RTHLPH002 : За Хонда Фит 2009 RTHLPH004 : За Хонда Фит 2008 RTHLPH005 : За Хонда Фит нови RTHLPH006 : За Мицубиши Lancer EVO RTHLPH007 : За Toyota Yaris Стариот RTHLPH008 : За Јапонски Автомобил RTHLPH016 : За Scion FR-S 2013-up
За Субару BRZ 2013-up
За Субару WRX
За WRX Спи 2015-up RTHLPH009 : За Европски Автомобил RTHLPH010 : За "ФОЛКСВАГЕН" Голф GTI 2010 RTHLPH011 : За "ФОЛКСВАГЕН" Golf MK6 2010-2014 JDM Евро Стил RTHLPH012 : За BMW MINI Cooper R60 Countryman 2011-up
За BMW MINI Cooper R61 Paceman 2013-up
За BMW MINI Cooper F55 F56 2014-up RTHLPH017 : За BMW E82 E88 1 Серија 128i 135i 1 M 2008-2012
За BMW E90 E91 Серија 3 Седан 325i 328i 330i 335i М3 2006-2013
За BMW E92 E93 3 Серија Купе 325i 2006-2013
За BMW E70 Х5 2007-2013 RTHLPH013 : За Lexus ES 2007-UP RTHLPH014 : За Nissan GTR R35 350 Z 2009-2015 RTHLPH018 : За AUDI A4 2010-2015 RTHLPH019 : За Lexus Е GS2006-2010 RTHLPH022 : За Субару Шумарот
.

Детали

Тип На Објект:
Влечење Прачки
Објектот Висина:
00m
Објектот Должина:
00m
Објектот Ширина:
00m
Објектот Тежина:
0.5kg
Име На Модел:
TK-RTHLPH018
Материјал Тип:
Палка Алуминиум
Бренд Име:
EPMAN
Состојба:
Нови
Дел Име:
EPMAN
Поставување на Возило:
Предни,Задни
Производителот Дел Број:
Алуминиум палка забавува кука
Дербито палка забавува куките:
Yes
Осветленост Дел Број:
За AUDI A4 2010-2015
Тип:
Елоксирани заврши боја, мазна и сјајна.
Другиот Дел Number2:
Елоксирани Авиони T6061 Трки Приколка Забавува Прстен
Тип:
кружни/триаголник
боја:
Црвено/Sliver/Црна/Сина/Виолетова/Златниот/зелена
Свеж

Избор на клиенти