.

.

New
Алуминиум Трки Завртки Пред Задните Забавува Кука Прстен CNC Комплет За Субару Наследство WRX СПИ BRZ Impreza Шумите GT86

Алуминиум Трки Завртки Пред Задните Забавува Кука Прстен CNC Комплет За Субару Наследство WRX СПИ BRZ Impreza Шумите GT86

DEN 744.00
DEN 809.28

Стока
Достапно.

Ние внимателно ја испита вратени предмети по приемот пред издавање на размена.
Вратени предмети мора да нема никакви знаци на злоупотреба или намерна штета. Еден од најдобрите на пазарот.
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Барањето за Враќање
Ве молиме контактирајте со нас со оставање на порака, ви благодариме!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да го поправат прашања, ако не знаеме за нив! Ви благодариме!
.
Сите продажни се конечни, освен ако не се најде да бидат оштетени или неисправни. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6.
Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се
купувачот одговорност. Вие сте во можност да го користат ова како забавува кука и потоа свитка надолу кога не е во употреба. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

Детали

Тип На Објект:
Влечење Прачки
Објектот Висина:
0m
Име На Модел:
Забавува Кука Прстен CNC
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Ширина:
0m
Објектот Должина:
0m
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Објектот Тежина:
0.2kg
ОДГОВАРА ЗА:
Наследството WRX СПИ BRZ Impreza Шумите GT86
Свеж

Избор на клиенти