.

.

New
Автомобилот Забавува Јаже 4M Најлон Влечење за Рака Тешки 5 Тони Метални Куки Итни 13.1 Ft

Автомобилот Забавува Јаже 4M Најлон Влечење за Рака Тешки 5 Тони Метални Куки Итни 13.1 Ft

DEN 225.00
DEN 264.00

Стока
Достапно.

Автомобилот Забавува Јаже 4 M Најлон Влечење за Рака Тешки 5 Тони Метални Куки Итни 13.1 Ft Функција : 100% сосема нов Користите за да ги спасат заглавени или оневозможено возила во кал, песок или снег. На фалсификувани куки со безбедноста latch. Containner торба со zip и да се справи, лесно да содржат и носат. Должина : 400cm (13.1 Ft) Широк : 43mm Материјали : Најлон, forgd метал се Повлече Капацитет : 5 тони (прибл. 11023 lb) ВНИМАНИЕ : 1. Никогаш не користете повеќе од наведен 5 тони; 2. Не ues на груба површина; 3. Не користите санираат забавува јаже; 4. Влече јажето полека, не забавува одеднаш; 5. Проверка на јаже редовно да се осигура својата функција. НЕ КОРИСТИТЕ : 1. По acidification или basification; 2. Кога јажето е распуштен, carbonized, заварени; 3. Кога јажето е заврзана; 4. Кога јажето е деформирано, holed, корозивни; 5. Кога имате сомнеж на јажето по користите за долго време. Пакет се Вклучени 1x Автомобил Влече Јажето со Containner Торба

Детали

Тип На Објект:
Влечење Јажиња
Име На Модел:
RR577
Објектот Должина:
4m
Бренд Име:
GZRIVERRUN
Материјал Тип:
најлон + метал
Објектот Тежина:
0.55kg
Свеж

Избор на клиенти