.

.

New
Трговија на големо 24pcs 8мм Акрилик Beaded Нараквици Децата Хривнија 10 Бои Опција

Трговија на големо 24pcs 8мм Акрилик Beaded Нараквици Децата Хривнија 10 Бои Опција

DEN 438.00
DEN 547.68

Стока
Достапно.

Материјали : акрилик
Плаќање
Ние прифаќаме Зачувам.
Трговија на големо 24pcs 8мм Акрилик Beaded Нараквици Децата Хривнија 10 Бои Опција
1).
Contac нас
Добрата комуникација е најдобар начин да се slove никакви проблеми .50 /многу
24 парчиња / многу
Нова трговија на Големо 24 Pcs Мода Кристал Глина Shamballa Монистра Светлина Зелена 10ММ US$ 8.50 /многу
24 парчиња / многу
10мм Европската Наоди Shamballa Шарм Монистра Диско Топка Одговара Хривнија DIY Сина 24 Pcs US$ 8.
2 парчиња Сина Shamballa Белегзии Жените рачно изработени Кристал Диско Топка Монистра Хривнија Прилагодливи US$ 8. Должина : околу 18cm(широк)
2). Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации .40 /многу
2 парчиња / многу
Моден рачно изработени Кристал Shamballa Хривнија Небото Сино 2 парчиња Бесплатен Превозот САД$ 8.50 /многу
24 парчиња / многу
Tresor Париз Shamballa Микро Отвори CZ Диско 10ММ Топката Мушка Црвено Светло 24 PCS Бесплатен Превозот САД$ 8.40 /многу
2 парчиња / многу
2 парчиња Злато Shamballa Белегзии рачно изработени Кристална Топка Монистра Хривнија Прилагодливи US$ 8.50 /многу
24 парчиња / многу
10мм Симпатична Розова Shamballa Наоди Диско Топки Шарм Монистра 10pcs/многу Бесплатен Превозот САД$ 8.40 /многу
2 парчиња / многу
Моден рачно изработени Кристал Shamballa Хривнија Розова Shamballa Хривнија 2 парчиња Бесплатен Превозот САД$ 8.
Исто така, ние може да прифаќаме други начини.
Добредојдовте пратена е-пошта до нас со било какви проблеми или е потребна.

Детали

Метална боја:
Микс од бои, Сина, Црвена, Зелена, Црна, Виолетова, Бела, Портокалова, Розова, Жолта, розева Роза
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Акрилик
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
XiaoYaoTYM
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Метали Тип:
Никој
Поставување Тип:
Никој
Пол:
Девојки
Затворач Тип:
Чипка-Up
Должина:
about 18cm
Тежина:
about 8g
Мушка големина:
за 8mm
боја:
10 бои
Количина:
24pcs
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти