.

.

New
Трговија на големо 24pcs 10мм Акрилик Beaded Нараквици За Деца Мода Децата Хривнија 10 Бои Опција

Трговија на големо 24pcs 10мм Акрилик Beaded Нараквици За Деца Мода Децата Хривнија 10 Бои Опција

DEN 517.00
DEN 647.04

Стока
Достапно.


Contac нас
Добрата комуникација е најдобар начин да се slove никакви проблеми .90 /многу
11 парчиња / многу
Трговија на големо 50pcs 10мм Глина, Отворајќи Диско Топка Кристал Кристал Shamballa Монистра Pick & Меша Бои US$ 16.50 /многу
24 парчиња / многу
. Материјали : акрилик
Плаќање
Ние прифаќаме Зачувам.50 /многу
24 парчиња / многу
Нова трговија на Големо 24 Pcs Мода Кристал Глина Shamballa Монистра Светлина Зелена 10ММ US$ 8.50 /многу
24 парчиња / многу
Tresor Париз Shamballa Микро Отвори CZ Диско 10ММ Топката Мушка Црвено Светло 24 PCS Бесплатен Превозот САД$ 8.40 /многу
2 парчиња / многу
2 парчиња Злато Shamballa Белегзии рачно изработени Кристална Топка Монистра Хривнија Прилагодливи US$ 8. Тежина : околу 10g/pc
5). Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации . Должина : околу 18cm(широк)
2).40 /многу
2 парчиња / многу
ЦРНА SHAMBALLA ХРИВНИЈА ВИСОК КВАЛИТЕТ КРИСТАЛНО ДИСКО ТОПКИ СЈАЈНА МОНИСТРА БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ САД$ 8.50 /многу
24 парчиња / многу
10мм Европската Наоди Shamballa Шарм Монистра Диско Топка Одговара Хривнија DIY Сина 24 Pcs US$ 8. Ако сте без т задоволни со предмети ќе нареди. Тоа може да се постигне повеќето земји во рок од 15-30 дена (не се вклучуваат на викенд и државни празници)
Доколку сакате да добиете брзо, ве молиме изберете EMS, Тоа ќе чини околу 7-15 дена.
2 парчиња Сина Shamballa Белегзии Жените рачно изработени Кристал Диско Топка Монистра Хривнија Прилагодливи US$ 8.

Детали

Метална боја:
Микс од бои, Бела, Жолта, Црвена, Розова, Црна, Зелена, Роуз розова, Виолетова, Сина, Портокалова
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Акрилик
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
XiaoYaoTYM
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Поставување Тип:
Никој
Пол:
Девојки
Затворач Тип:
Чипка-Up
Метали Тип:
no
Должина:
about 18cm
Тежина:
about 10g
Мушка големина:
за 10мм
боја:
10 бои
Количина:
24pcs
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
13080426
Свеж

Избор на клиенти