.

.

New
Европската & Американски Мажи Нараквици Антички Злато Волкот Главата Шарм Нараквици 8мм Атмосферски Камен Монистра & Волкот Главата Конектор Жени

Европската & Американски Мажи Нараквици Антички Злато Волкот Главата Шарм Нараквици 8мм Атмосферски Камен Монистра & Волкот Главата

DEN 235.00
DEN 336.00

Стока
Достапно.

Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор.5-20cm
Ако имате свој зглоб големина,ние може да направи за вас ,pls остави порака кога ќе се направи ред , благодарам .
Како на барање на купувачот.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Ние ќе ги искористиме за безбедност картон за да ги заштити производите од избегне било каква штета во испорака.
Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака
Испорака Метод : Кина, воздухот пост, Epacket,EMS(Мали цел); DHL(Биг Цел)
Оставете го вашиот повратните информации :
1.Европската & Американски Моден Мажите Нараквици Антички Злато Волкот Главата Шарм Хривнија 8мм Атмосферски Камен Монистра & Волкот Главата Конектор
Количина : 1pcs
Материјал : 8mm атмосферски камен монистра&злато позлатен волкот главата шарм
100% сосема нов, со Врвен квалитет
Боја : како фотографија Lenght : 19. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални,остатокот assuredthat ние го реши проблемот во најдобрите.
Превозот Термини :
Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена по вашата исплата потврди.

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Должина:
20cm
Бренд Име:
kejialai
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
wx15
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Бакар
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
боја:
како се покаже слика
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
wx15
Материјал:
атмосферски камен монистра&змеј главата шарм
Должина:
19cm-20.5cm, we can make custom size
Свеж

Избор на клиенти