.

.

New
Висок степен на Природни сина песочник нараквици круг 6mm монистра камен жените бесплатен превозот злато-боја додаток накит 7.5 инчен B1977

Висок степен на Природни сина песочник нараквици круг 6mm монистра камен жените бесплатен превозот злато-боја додаток накит 7.5

DEN 171.00
DEN 244.80

Стока
Достапно.

Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме! Висок степен на Природни сина песочник нараквици круг 6mm монистра камен жените бесплатен превозот позлатени додаток накит 7.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни даде можност да го реши било каков проблем што може да ве вознемири и фрустрираат вас. Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор.5 инчен B1977
. Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Метали Тип:
Бакарни Легури,Цинк, Алуминиум,Бакар
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Број На Модел На:
B1977
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Злато Позлатен
Свеж

Избор на клиенти