.

.

New
Ailatu Мода за Мажи Еластична Мушка Накит Симулирани Бел Камен Монистра со Алуминиумски Фитнес Гира Моќ Хривнија

Ailatu Мода за Мажи Еластична Мушка Накит Симулирани Бел Камен Монистра со Алуминиумски Фитнес Гира Моќ Хривнија

DEN 107.00
DEN 119.04

Стока
Достапно.


6mm вештачки Бели Тиркизна Камен Монистра со Алуминиумски Фитнес Гира, Мажи Моќ Хривнија Накит
Материјал : Човек-направени Бело Тиркизна
Мушка големина : 6mm
Dumbell мушка големина : за 8mmx8mmx25mm
100% сосема нов, Навистина висок квалитет
ние може да се направи прилагоди на големината на нараквици.
Оставете белешки во ред или контактирајте нè за вкупната должина на нараквица .

Детали

Бренд Име:
Ailatu
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Стил:
Класичен
Материјал:
Камен
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
Yes
Должина:
Normally 18-20cm. Contact us or leave notes for customized size
Свеж

Избор на клиенти