.

.

New
Уникатен Еден Природен Транспарентен Јагода Кварцен Кристал Правоаголник Монистра Нараквици За Жените Femme Водат Шарм Хривнија

Уникатен Еден Природен Транспарентен Јагода Кварцен Кристал Правоаголник Монистра Нараквици За Жените Femme Водат Шарм Хривнија

DEN 1920.00
DEN 2400.00

Стока
Достапно.

искрено се надевам дека ќе може да се разбере.И Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.98 инчи Точка Име Мода Жените Мушка Хривнија Состојба Сосема Нов И 100% Природен
Белешки : Нашите Слики се зголемени да се покаже на предмети детали.5 mm разликуваат со вистинската големина.
Ние сме посветени на 100% задоволство и ќе работи на решавање на сите прашања што се во врска со нашите предмети. Повратни информации :
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,да се негуваат здрави али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ви благодариме за соработката.Руски Клиенти,pls љубезно ја напушти примачот име и презиме ,ова е многу важно за нас да брод вашата нарачка.Ова е линкот за тоа како да ја платите вашата нарачка,pls љубезно ја видите that : http : //help. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. Боја Како слика Жените Нараквици Големина За Мушка 15*8*10мм Круг Монистра Тежина за Нараквица 46.Ако имате било какви прашања во врска со предмети, ние испрати до вас,можете да pls љубезно ни даде можност да се реши пред да ни остави негативни повратни информации?Повратната информација е многу важно за нас ,искрено се надеваме дека може да се разбере. Ве молиме не остави Негативни Повратните информации се додека не контактирате, така што сите прашања може да се решат.Ви благодариме однапред.

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
SQ0001 Божиќ Подарок Хривнија
Материјал:
Кристално
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
Чипка-Up
Бренд Име:
LIZIFANG
Функција:
Порака Потсетник
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Метали Тип:
јагода кварц
реден број:
SQ0001 Круг Монистра Хривнија
боја:
Црвениот Круг Мушка Хривнија
Точка име :
се водат нараквици за жени
Монистра Број:
23Round Монистра Хривнија
Мушка големина:
15*8*10мм Камења, Камен Хривнија
внатрешниот дијаметар на Хривнија:
6.98 инчи Шарм Хривнија
Тежина на Хривнија:
46.59 грама Жените Хривнија
Количина:
Само Еден
Превозот начини:
Кина пост воздух mail,EMS,epacket
начин на плаќање:
Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi И Банкарски Трансфер
Свеж

Избор на клиенти