.

.

New
Само Еден 11mm Вистински Природни Црвени Фантом Кварцен Камен Транспарентен Лабава Круг Монистра Жените Шарм Кристал Хривнија Femme

Само Еден 11mm Вистински Природни Црвени Фантом Кварцен Камен Транспарентен Лабава Круг Монистра Жените Шарм Кристал Хривнија

DEN 2570.00
DEN 3024.00

Стока
Достапно.

Можеме да организираме на размена или наплата откако ќе ги примите објект во нејзината оригинална кутија.
Ние сме посветени на 100% задоволство и ќе работи на решавање на сите прашања што се во врска со нашите предмети.Ако имате било какви прашања во врска со предмети, ние испрати до вас,можете да pls љубезно ни даде можност да се реши пред да ни остави негативни повратни информации?Повратната информација е многу важно за нас ,искрено се надеваме дека може да се разбере. Ве молиме потврдете со вашиот царински пред донесувањето на вашето купување.
Политика на враќање : Сите нашите понуди се поткрепени со 100% satisfastion гаранција.Ова е линкот за тоа како да ја платите вашата нарачка,pls љубезно ја видите that : http : //help.Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем, во рок од 24 часа.искрено се надевам дека ќе може да се разбере.
Само Еден 11mm Вистински Природни Црвени Фантом Кварцен Камен Транспарентен Лабава Круг Монистра Жените Шарм
Лето Стил Жените нараквици,Природни Кристал Нараквици,Влакно Хривнија За Жени
Вистински Слики :
Ставка Детали YL19236 :
Сите големини во описот(ние се мери) може да има врска со 0.Ако објектот ќе пристигне оштетен или ако не сте 100% задоволни со објектот, имаме 7-ден политика на враќање. Покрај тоа,Сите наши клиенти pls ве молиме оставете ја вашата e-mail адреса во вашиот ред,така што можеме да ве контактираме на пригоден начин.

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Функција:
Порака Потсетник
Затворач Тип:
Чипка-Up
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
LIZIFANG
Број На Модел На:
YL19236 Круг Монистра Хривнија
Метали Тип:
Црвено Фантом Кварц
реден број:
YL19236 Круг Монистра Хривнија
боја:
Црвено Шарм Хривнија
Точка име :
Кристал шарм нараквици
Монистра Број:
19 круг лабава монистра
Мушка големина:
11mm Мода Накит Кристално
внатрешниот дијаметар на Хривнија:
7.23 инчи
Тежина на Хривнија:
31.10 грама
Количина:
Само Еден
Превозот начини:
Кина пост воздух mail,EMS,epacket
начин на плаќање:
Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi И Банкарски Трансфер
Свеж

Избор на клиенти