.

.

New
Природни Сина Pietersite Камен Круг Монистра Жените Дама Водат Хривнија 10.5 mm AAAA

Природни Сина Pietersite Камен Круг Монистра Жените Дама Водат Хривнија 10.5 mm AAAA

DEN 4243.00
DEN 5304.00

Стока
Достапно.

5 mm Тежина за Нараквица 28. Ве молиме потврдете со вашиот царински пред донесувањето на вашето купување. Можеме да организираме на размена или наплата откако ќе ги примите објект во нејзината оригинална кутија.Руски Клиенти,pls љубезно ја напушти примачот име и презиме ,ова е многу важно за нас да брод вашата нарачка. Меѓународни Налози : купувачот е одговорен за било важечките увозни давачки и локалните даноци.Ако имате било какви прашања во врска со предмети, ние испрати до вас,можете да pls љубезно ни даде можност да се реши пред да ни остави негативни повратни информации?Повратната информација е многу важно за нас ,искрено се надеваме дека може да се разбере.5 mm разликуваат со вистинската големина.Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем, во рок од 24 часа.
Природни Сина Pietersite Камен Круг Монистра Жените Дама Водат Хривнија 10.И Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Покрај тоа,Сите наши клиенти pls ве молиме оставете ја вашата e-mail адреса во вашиот ред,така што можеме да ве контактираме на пригоден начин.искрено се надевам дека ќе може да се разбере.Ако објектот ќе пристигне оштетен или ако не сте 100% задоволни со објектот, имаме 7-ден политика на враќање.5 mm AAAA
кристал нараквица,штета нараквица,pulseira feminina
lastic Мода Нараквици,Лето Стил Нараквица,Beaded Нараквици За Мажи
Жените Водат Нараквица,Мода Шарм Нараквици,Жените Круг Монистра
Вистински Слики :
Ставка Детали BD0011 :
Сите големини во описот(ние се мери) може да имаат aout 0.

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
BD0011Stretch Хривнија
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Функција:
Порака Потсетник
Затворач Тип:
Чипка-Up
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Бренд Име:
LIZIFANG
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Pietersite Природен Камен
реден број:
BD0011 Круг Монистра Хривнија
боја:
Како Што Е Прикажано Водат Хривнија
Точка име :
Се Водат Пол Мажи
Мушка големина:
10.5 mm Круг Монистра Жени
Монистра Број:
19beads
Тежина на Хривнија:
28.98 грама
Количина:
Само Еден
Превозот начини:
Кина пост воздух mail,EMS,epacket
начин на плаќање:
Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi И Банкарски Трансфер
Свеж

Избор на клиенти