.

.

New
YYW Природни Вистински Слатководни Образован Бисер Хривнија Стакло Семе Мониста Шарм 3-влакно Редови Бисер Нараквици Алки Жените Свадба

YYW Природни Вистински Слатководни Образован Бисер Хривнија Стакло Семе Мониста Шарм 3-влакно Редови Бисер Нараквици Алки Жените

DEN 325.00
DEN 464.64

Стока
Достапно.


W elcome на нашата online продавница
Слатководни Образован Бисер Нараквица,иновативни, Слатководни Бисер, со Стакло Семе Мониста, Компир, природни, 3-влакно, повеќе бои за избор, 7-8мм, кои се Продаваат По Околу 7 Инчен Насоки Како да се плати за цел Пакување
Превозот 1. Сите наредби обично може да се испраќаат во рок од 2 до 5 работни дена по испративме на вашата исплата и потоа го понуди на следење на NO. Цел Бесплатен превозот од Кина Пост Нерегистрирани ( продавачот за испорака метод ). Цел > $15 Бесплатен превозот од Кина Пост Регистрирани, Воздух Mail, E-спакувани итн. Цел > $200 Бесплатен превозот од UPS-от, DHL, EMS, итн.
Превозот Метод
Земји и Региони
Превозот Време
Кина Пост Воздухопловната
Азија, Европа, Америка, Африка, Океанија, Блискиот Исток и др.
30-60 дена
E-пакет
САД, руската, Украина
20-40 работни дена
DHL,UPS-ОТ,EMS
Азија, Европа, Америка, Африка, Океанија, Блискиот Исток и др.
5-15 дена
Наплата
Повратни Информации & Награда
Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди. Со вашата поддршка, ние ќе го направи подобро!

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бисер Форма:
Компир
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Бренд Име:
YYW
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Чипка-Up
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Метали Тип:
Никој
Компатибилност:
Никој
Функција:
накит
Свеж

Избор на клиенти