.

.

New
REAMOR 17-21cm Мода се Мажи Черепот Дизајн 316L не ' Рѓосувачки Челик Мушка Кожни Нараквици & Алки Луксузни Накит со Магнет Затворач

REAMOR 17-21cm Мода се Мажи Черепот Дизајн 316L не ' Рѓосувачки Челик Мушка Кожни Нараквици & Алки Луксузни Накит со Магнет Затворач

DEN 300.00
DEN 500.64

Стока
Достапно.


Совети :
Според вашиот сопствен зглоб големина,y ou може да се прилагодите на должината на нараквица .
Ве молиме оставете порака(големината) кога ќе се направи ред.

Детали

Должина:
17cm, 18cm, 19cm, 20cm, 21cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Затворач Тип:
Магнет
Број На Модел На:
8C011
Бренд Име:
REAMOR
Обликотшема:
Скелетот
Стил:
Гроздобер
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
is_customized:
Yes
Материјал:
кожа
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Компатибилност:
Никој
Функција:
Анти-Алергија
Пребарување По Клучни Зборови:
Мажите Черепот Вистински Кожни Нараквици
Цел вкупно надминува 120$:
БЕСПЛАТЕН Превозот од DHL/UPS/ФЕДЕКС
Најбрзиот превозот време:
3-5days преку DHL/UPS/ФЕДЕКС
Монистра дупка големина:
0.8 cm/0.31 во
Специјална Технологија:
Нерѓосувачки челик Кастинг процес/Ласерско сечење/Највисок полски
Корист на Титаниум/316L не ' Рѓосувачки челик:
Никогаш не исчезнат/Медицински материјали/Анти-алергија
Свеж

Избор на клиенти