.

.

New
Природен камен 12mm круг црна obsidian зелена тигар очи spacer монистра влакно еластична хривнија алка diy накит 7.5 инчен B3163

Природен камен 12mm круг црна obsidian зелена тигар очи spacer монистра влакно еластична хривнија алка diy накит 7.5 инчен B3163

DEN 336.00
DEN 447.36

Стока
Достапно.

Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.5 инчи во мерењето.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме!
Природен камен 12mm круг црна obsidian зелена тигар очи spacer монистра влакно еластична хривнија алка diy накит 7.

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Камен
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
B3163
Компатибилност:
no
Функција:
моден накит
Должина:
7.5inches
Свеж

Избор на клиенти