.

.

New
1pc/многу 10 Боја Шарм Beaded Snap хривнија & алка Акрилик Камен 18mm Snap Копчето Накит За Предвремени Накит SZ0177e

1pc/многу 10 Боја Шарм Beaded Snap хривнија & алка Акрилик Камен 18mm Snap Копчето Накит За Предвремени Накит SZ0177e

DEN 128.64

Стока
Достапно.


ROYALBEIER Дизајн
Исклучителна традиционално занаетчиство и модерна високо-технолошки совршена комбинација за да се создаде најмногу класичен Накит работи.
18 часа достапни на интернет. Ве молиме Поддршка на нас, ние не треба тоа да се движи напред.
Ве молиме контактирајте со нас за решение прво, наместо создавање на спор или да даде негативни повратни информации кога ги Добиете Накит предмети да се најде скршени или не се во добра состојба, погрешно количина или погрешно доставени Предмети дури и за задоцнување на Пратката, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Ве молиме да се разбере, многу се надвор од Контрола, но ние ќе се обидеме најдобро да се Направи тоа подобро. Ние ќе се врати наскоро, кога на должноста и во рок од 6 часа во текот на ноќта поради временската Разлика.
За било какви причини, не сте задоволни со нашата накит предмети, ве молиме да ги јасни слики за нас и ние ќе ве контактираме во Рок од 24hours соодветно.
Контактирајте со нас
Ако сте задоволни со нашата накит предмети, ве молиме не двоумете се да ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации. добредојдовте да контактирате со нас онлајн.
Ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.
1pc/многу 10 Боја Шарм Beaded Snap хривнија & алка Акрилик Камен 18mm Snap Копчето Накит Одговара 18mm Snap Копчето Snap Накит
Модел : SZ0177e
Боја : 10 полковникот
Трговија на големо и најголемиот Дел цел
Трговија на големо и најголемиот дел цел прифатени, исто така, ние може да го прилагодите вашиот дизајн за вас.

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Метали Тип:
бакарни легури
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Број На Модел На:
SZ0177e
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Бренд Име:
ROYALBEIER
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Бисер-clasps
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Компатибилност:
snap накит
Функција:
Beaded snap хривнија
Објектот:
Beaded snap хривнија
боја:
Црна
Материјал:
акрилик монистра
За:
18mm snap копчето
Свеж

Избор на клиенти