.

.

New
Томас Црна Obsidian Сплетен и цик-цак Монистра Еластична Нараквица, Европската Бунтовнички Срцето Стил Накит За Мажи TS B79

Томас Црна Obsidian Сплетен и цик-цак Монистра Еластична Нараквица, Европската Бунтовнички Срцето Стил Накит За Мажи TS B79

DEN 374.00
DEN 456.48

Стока
Достапно.


Matel : сребро позлатен
Камен : црна obsidian сплетен, црна циркони
Ширина : 0.8 cm
Прави особено секојдневен влијание кога се повеќе се носи заедно : нараквица направени од мет obsidian монистра, прекината од страна на цик-цак мушка.

Детали

Должина:
16cm, 17cm, 18cm, 19cm, 20cm, 21cm, 22cm, 23cm, 24cm, 25cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
TS B79
Материјал:
Метал
Бренд Име:
hemiston
Метали Тип:
бакарни легури
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
Чипка-Up
Обликотшема:
Круг
is_customized:
No
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
превозот:
Бесплатен превозот
Услуга:
Пад на превозот
Шема:
Моден / на бунтовничката срце
Тип На Објект:
Нараквици
Должина:
17-23cm
Свеж

Избор на клиенти