.

.

New
ThreeGraces Познатиот CZ Дами Накит Круг Циркон Со Црвени, Сини Зелени Овална Боја Кристал Жените Прилагодливи Влакно Хривнија BR108

ThreeGraces Познатиот CZ Дами Накит Круг Циркон Со Црвени, Сини Зелени Овална Боја Кристал Жените Прилагодливи Влакно Хривнија

DEN 282.00
DEN 470.40

Стока
Достапно.


100% Сосема Нов
Стил : Кристал Влакно Хривнија
Главниот Камен Материјал : Кубни Циркони
-
Облечен Повод : Свадба / Aniversary / Матурска / Shopping / Секојдневно Носење
Подарок за : Девојка / Жена / Мајка
Погодни за : Млади и Зрелост и женски
Нараквици Должина : Можат Да Бидат Прилагодливи
Three Graces Познатиот CZ Дами Накит Круг Циркон Со Црвени, Сини Зелени Овална Боја Кристал Жените Прилагодливи Влакно Хривнија BR108

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Гроздобер
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Број На Модел На:
BR108
Бренд Име:
ThreeGraces Накит
is_customized:
Yes
Поставување Тип:
Prong поставување
Метали Тип:
Бакар
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
Нараквици
Компатибилност:
Жените,Femma,Дами
Главниот Камен:
Кубен Циркони Кристално
Метална боја:
Бело Злато БОЈА
Стил:
Гроздобер Хривнија За Жени
Главниот Камен Боја:
Бела , Црвена , Природни Зелени , Кралска Сина
Повод:
Секојдневно, Танцување Партија , Свадба Партија , Банкет Вечера,Канцеларија
Функција:
Подарок / Свадбена / Вечер Партија/Роденден
Подарок за:
Пријателство/Девојка / Жена / Мајка /Ќерка/ Жени
Облик / шема:
Овална Намали
нараквици должина:
можат да бидат прилагодливи
Секс:
Девојки, Жени, Дами,Femme
Свеж

Избор на клиенти