.

.

New
JoursNeige KingKong Bodhi Нараквици Шест Вентил Монистра Големина 17mm Круг Bodhi Семе Буда Молитва Japa мала Дрво Bodhi Рака String

JoursNeige KingKong Bodhi Нараквици Шест Вентил Монистра Големина 17mm Круг Bodhi Семе Буда Молитва Japa мала Дрво Bodhi Рака

DEN 473.00
DEN 556.80

Стока
Достапно.

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б -Ние Само се фокусира на квалитетот и модата- Назив : Автентични King Kong Bodhi Нараквици Спецификации Мушка Големина : За 17mm
*****Реална Слика*****

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Топката
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Класичен
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
JoursNeige
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
GLGJ099
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Функција:
Никој
Материјал:
KingKong Bodhi
монистра големина:
за 17mm
Свеж

Избор на клиенти