.

.

New
Ruberthen Дизајниран женска Нараквица Трендовски 108 Мала Howlite Lotus Белегзија или Ѓердан Висок Квалитет Јоги Накит за Подарок за Девојки

Ruberthen Дизајниран женска Нараквица Трендовски 108 Мала Howlite Lotus Белегзија или Ѓердан Висок Квалитет Јоги Накит за Подарок

DEN 524.64

Стока
Достапно.


Ruberthen 2017 Мода Тигар Око 108 Мала Хривнија Нп Буда Белегзија или Ѓердан Висок Квалитет Јоги 4 Заврши Природен Камен Хривнија
Напомена :
1.Ако ви требаат посебни големина, ве молам да ми кажете што големина што ви треба .Што може да се забележи на цел.
2.Кога вашата нарачка повеќе од 120$,ве Молиме изберете Кина Пост Воздух Mail превозот на владата, но ние ќе брод од DHL,UPS-от,ТНТ или Fedex слободни.
Производот Се Покаже :
Повеќе дизајнот на вашиот сопствен :
Пакет :
Превозот :

Детали

Метална боја:
Буда Шарм, Lotus Шарм, Ohm Шарм
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Камен
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
SN1231
Функција:
Расположение Tracker,Фитнес Тракер
Бренд Име:
Ruberthen
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Пол:
Унисекс
Затворач Тип:
не clasps
боја:
како се покаже слика
Место на Потекло:
жеџијанг во кина
Материјал:
природен камен
Должина:
95 cm
Свеж

Избор на клиенти