.

.

New
Моден Светло Виолетова Кристал Хривнија Оригинален Дрвена Beaded Хривнија За Промоција 20pcs/многу Бесплатен Превозот

Моден Светло Виолетова Кристал Хривнија Оригинален Дрвена Beaded Хривнија За Промоција 20pcs/многу Бесплатен Превозот

DEN 510.00
DEN 600.00

Стока
Достапно.


Политика На Враќање
* Враќање е прифатена на размена основа само ако објектот е избега. Можете да изберете на кој начин сакате да се плати!
* Ако сакате да се плати од страна на други начини, молам контактирајте ме преку е-пошта!
Пакет & Испорака
* Ние ќе испрати предмети, по што го гледаме на плаќање.00 /многу
парчиња / многу
.94 /многу
парчиња / многу
Оригиналното Дрво Beaded Нараквици Со Жолта Тиркизна Мушка женска Нараквица 20pcs/многу Големо US$ 11.50 /многу
парчиња / многу
Трговија на големо 20pcs/многу Темно Сини Кристал Хривнија Оригиналното Дрво Beaded Хривнија За Подарок Бесплатен Превозот САД$ 12. Ние ќе работиме со вас да го реши проблемот.00 /многу
парчиња / многу
Оригиналното Дрво Beaded Нараквици Со Сина, Тиркизна Мушка Жените Хривнија 20pcs/многу Големо US$ 11.50 /многу
парчиња / многу
Трговија на големо 20pcs/многу Црвениот Кристал Хривнија Оригиналното Дрво Beaded Хривнија За Жени Бесплатен Превозот САД$ 12.50 /многу
парчиња / многу
Трговија на големо 20pcs/многу Паун Кристал Хривнија Оригинален Дрвена Хривнија За Жени Бесплатен Превозот САД$ 12.50 /многу
парчиња / многу
Моден Црна Кристал Хривнија Оригинален Дрвена Beaded Хривнија За Промоција 20pcs/многу Бесплатен Превозот САД$ 12. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
* Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации.00 /многу
парчиња / многу
Оригиналното Дрво Beaded Нараквици Со Црвена Тиркизна Мушка женска Нараквица 20pcs/многу Големо US$ 11.

Детали

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Нараквици
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Тензија Планината
Материјал:
Дрво
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
19 cm
Затворач Тип:
Чипка-Up
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Бренд Име:
XYTYM
Метали Тип:
no
боја:
оригиналот, светло виолетова
Тежина:
about 10g
Материјал:
дрво, кристално мушка
Мушка големина:
10мм
време на испорака:
3 дена
Повод:
Подароци, Партија, промоција
Обемот:
за 19cm(широк)
Minner цел количина:
20pcs
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
BR149
Свеж

Избор на клиенти