.

.

New
Врвен квалитет на модата electroplated пурпурна кристално стакло нараквици 6mm круг монистра gourd pendant накит одлуки 7.5 инчен B2144

Врвен квалитет на модата electroplated пурпурна кристално стакло нараквици 6mm круг монистра gourd pendant накит одлуки 7.5 инчен

DEN 168.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.

Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка.ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор.ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Материјал:
Кристално
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
B2144
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Метали Тип:
тибетската сребро.
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
сребро позлатен
Должина:
7.5inches
Свеж

Избор на клиенти