.

.

New
Фабриката на Големо Жолта Грејпфрут За Око Природно Дрво Нараквици Круг Буда Мушка Рака String Среќа За Мажи Жени Накит

Фабриката на Големо Жолта Грејпфрут За Око Природно Дрво Нараквици Круг Буда Мушка Рака String Среќа За Мажи Жени Накит

DEN 687.00
DEN 763.20

Стока
Достапно.

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б -Ние Само се фокусира на квалитетот и модата- 【име на Производ】 Жолта грејпфрут За око Хривнија 【Спецификација на Производот】 Мушка дијаметар за 20mm *****Реална Слика*****

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Круг
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Бренд Име:
JoursNeige
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
TZG-013
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Функција:
Никој
Материјал:
Природни Жолта грејпфрут дрво
монистра големина:
за 20mm
Свеж

Избор на клиенти