.

.

New
Ailatu Моќен 10мм Природни Црна Оникс Камен Монистра Плетенка Нараквица со Ресни за Mens

Ailatu Моќен 10мм Природни Црна Оникс Камен Монистра Плетенка Нараквица со Ресни за Mens

DEN 267.84

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Топката
Бренд Име:
Ailatu
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Материјал:
Камен
Стил:
Повик/Спортски
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
Никој
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Никој
Затворач Тип:
Чипка-Up
Функција:
подарок
монистра големина:
10мм
хривнија должина:
Одговара 17-23cm, ние може да го прилагодите како што е потребно
Свеж

Избор на клиенти