.

.

New
Висок Квалитет Сребрена Боја Срцето Монистра Шарм Хривнија Жените Безбедноста На Синџирот На Мушка Ги Собере Оригиналните Хривнија Накит За Подарок За Жените

Висок Квалитет Сребрена Боја Срцето Монистра Шарм Хривнија Жените Безбедноста На Синџирот На Мушка Ги Собере Оригиналните Хривнија

DEN 267.00
DEN 534.72

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Змија Синџир
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Бренд Име:
BISAER БС
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Стакло
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
GO1823
Функција:
Повик За Потсетникот
Метали Тип:
сребро позлатен
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
Состојба:
100% Сосема Нов
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
GO1823,GO1865,GO1866,GO1867
Квалитетот на Монистра:
Висок Квалитет И Таписерии
Должина:
18CM,20CM
Свеж

Избор на клиенти