.

.

New
година Нови Фенси Облека Натпревар Рака Хривнија За Девојки Bubblegum Деца Накит Додатоци Beaded Водат Алка Роденденски Подарок WXB1

година Нови Фенси Облека Натпревар Рака Хривнија За Девојки Bubblegum Деца Накит Додатоци Beaded Водат Алка Роденденски

DEN 92.00
DEN 123.84

Стока
Достапно.


Pls љубезно ве молиме да забележите ова пред наддавање :
1.Кога ќе го поставите цел,ве молиме забелешка јасно за боја,дизајн и количина,инаку ние ќе брод стоки по случаен избор.Ви благодариме.
2.Бесплатен превозот преку Продавачот метод,вие ќе ги пратите на вашиот пакет од страна на www.17track.net. Или можете да разговарате со нас,ние ќе песна за тебе!!!
Не заборавајте да преземат некои накит за себе или вашата сопруга : Кликнете на Линкот :
Детали За Производот :
2016 година Нови Фенси Облека Натпревар Рака Хривнија За Девојки Bubblegum Деца Накит Додатоци Beaded Водат Алка Роденденски Подарок WXB1
Стил : Деца DIY Буци Монистра Bubblegum Деца Нараквици Алка Накит
Материјал : Акрилик монистра
Монистра, големина : 20mm
Должина : Околу 16cm Еластична прилагодливи
Тежина : 33g/парче
Одговара возраст : 3-18years деца,деца,жени,дама
Пакување : Sigle Opp вреќа

Детали

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Нараквици
Стил:
Тренди
Пол:
Девојки
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Акрилик
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Должина:
16cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Затворач Тип:
Еластична бенд
Повод:
Партија,Свадба,Роденден,Подарок,Фестивал,Промоција
Опис:
Девојки буци,Shambhala,деца накит додатоци,деца монистра Хривнија
монистра големина:
20mm
Процесот:
DIY Рачно Изработени
Производство Канал:
На пазарот нашите сопствени производи
Пакување:
Една OPP вреќа
Погоден за:
3-18 години деца,девојки, жени,дама
Обликот:
Плоштад
Свеж

Избор на клиенти