.

.

New
Портокал природните слатководни образован бисер околу круг монистра 7-8,8-9mm убава девојка мода хривнија накит 7.5 инчен B1525

Портокал природните слатководни образован бисер околу круг монистра 7-8,8-9mm убава девојка мода хривнија накит 7.5 инчен B1525

DEN 190.00
DEN 316.32

Стока
Достапно.

5 инчи во мерењето. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.5 инчен B1525
.ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор. Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме! Портокал природните слатководни образован бисер околу круг монистра 7-8,8-9mm убава девојка мода хривнија накит 7.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бисер Форма:
Nearround
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Затворач Тип:
Чипка-Up
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
B1525
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Големина:
7-8мм,8-9mm
боја:
Портокал
Метали Тип:
сребро позлатен
Свеж

Избор на клиенти