.

.

New
Природни Вистински Бакар Игла Rutilated Кварцен Моќен Камен Монистра Хривнија 12mm

Природни Вистински Бакар Игла Rutilated Кварцен Моќен Камен Монистра Хривнија 12mm

DEN 6182.00
DEN 7728.00

Стока
Достапно.

Ако објектот ќе пристигне оштетен или ако не сте 100% задоволни со објектот, имаме 7-ден политика на враќање. Ве молиме не остави Негативни Повратните информации се додека не контактирате, така што сите прашања може да се решат.
Ние сме посветени на 100% задоволство и ќе работи на решавање на сите прашања што се во врска со нашите предмети.html
Превозот Политика :
Ве молиме потврдете ја вашата адреса во текот на исходот.Ова е линкот за тоа како да ја платите вашата нарачка,pls љубезно ја видите that : http : //help.
Природни Вистински Бакар Игла Rutilated Кварцен Моќен Камен Монистра Хривнија 12mm
Жените кристал нараквица,природен камен racelet,круг лабава мушка хривнија
Вистински Слики :
Ставка Детали TF0014 :
Сите големини во описот(ние се мери) може да има врска со 0.5 грама Број на монистра 17beads Количина Само Еден Внатрешен Дијаметар 62mm Точка Име Мода Жените Мушка Хривнија Состојба Сосема Нов И 100% Природен
Белешки : Нашите Слики се зголемени да се покаже на предмети детали. Ве молиме потврдете со вашиот царински пред донесувањето на вашето купување.Ако имате било какви прашања во врска со предмети, ние испрати до вас,можете да pls љубезно ни даде можност да се реши пред да ни остави негативни повратни информации?Повратната информација е многу важно за нас ,искрено се надеваме дека може да се разбере. Боја Како слика Жените се Подготвуваат Големина За Мушка 12mm Круг Монистра Тежина за Нараквица 37.

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Функција:
Порака Потсетник
Затворач Тип:
Чипка-Up
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
TF0014
Бренд Име:
LIZIFANG
Метали Тип:
Бакар Коса Rutilated Кварцен
реден број:
TF0014Charm Хривнија Jewerly
боја:
Бакар Водат Хривнија Жени
Точка име :
Жените е Кристално Нараквици
Монистра Број:
17Fashion Круг Монистра
Мушка големина:
12mm Круг Монистра Накит
внатрешниот дијаметар на Хривнија:
62mm
Тежина на Хривнија:
37.5 грама
Количина:
Само Еден
Превозот начини:
Кина пост воздух mail,EMS,epacket
начин на плаќање:
Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi И Банкарски Трансфер
Свеж

Избор на клиенти