.

.

New
Оригиналниот дизајн нараквици жените се зголеми злато-боја додатоци пурпурна electroplate кристал 6mm круг монистра накит 7.5 инчен B2145

Оригиналниот дизајн нараквици жените се зголеми злато-боја додатоци пурпурна electroplate кристал 6mm круг монистра накит 7.5

DEN 164.00
DEN 204.96

Стока
Достапно.

Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни даде можност да го реши било каков проблем што може да ве вознемири и фрустрираат вас. Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме! Оригиналниот дизајн розово злато позлатен додатоци пурпурна electroplate кристал 6mm круг монистра шарм убава накит 7.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Сребрен прибор и разни DIY накит и др.Предизвика продавница на некои од производите е под $5 не е да се обезбеди регистрација, ако ви треба производ регистрација, ве молиме контактирајте со нас со цел пред, јас ќе ви испратиме линк за регистрација.5 инчи во мерењето.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.5 инчен B2145
.Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Материјал:
Кристално
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Метали Тип:
Олово-метални Легури,Цинк, Алуминиум,Бакар
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Злато Позлатен
Должина:
7.5inches
Свеж

Избор на клиенти