.

.

New
12packs/многу Симпатична Цртан филм Жирафа дизајн Пластични Директно владетел+Protractor+setsquare поставите 15cm zakka DIY Канцелариски алатки

12packs/многу Симпатична Цртан филм Жирафа дизајн Пластични Директно владетел+Protractor+setsquare поставите 15cm zakka DIY Канцелариски

DEN 652.80

Стока
Достапно.


Опис На Производот :
Големина : околу 120-220mm(L).
Тежина : околу 30g секој пакет.
Количина : ,1set=4pcs секој пакет,1lot= 12packs=48pcs владетел.(како и фотографии покажува) .
Материјал : Пластични,безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина.
ние ќе се пакувам и, ве молам, не грижете се за превозот.
Pls забелешка : бидејќи на фото светлина, вистински објект боја ќе се малку различни од фотографијата.

Детали

боја:
Мешани бои, дизајни
Бренд Име:
leaffei
Број На Модел На:
Aa160617F*12
Материјал:
Пластични
Промоција Владетел:
Yes
Укината:
No
Владетел Тип:
Директно Владетел
Тип:
владетелот
Свеж

Избор на клиенти